RUCH ŚWIATŁO – ŻYCIE

Oaza w Kłomnicach skupia młodych ludzi, poszukujących sensu życia razem z Bogiem. Pismo Święte daje nam natchnienie do rozpowszechniania naszej wiary i głoszenia, czym tak naprawdę jest, było i może być życie z Bogiem. Pragniemy, aby umiłowanie Eucharystii i Biblii zawsze rzucało Boże światło na drogi Naszego życia.

W naszej wspólnocie oazowej można wyodrębnić grupy:

• grupa po III stopniu ONŻ, której animatorką jest Asia Romianowska, spotyka się w piątki o 19:00
  • grupa po I stopniu ONŻ, animowana przez Jolę Stępień, spotyka się w piątki o 18:00
  • grupa przed I stopniem ONŻ, którą opiekuje się Kasia Piotrowska, spotyka się w czwartki o 18:00
  • grupa dzieci, której animatorką jest Marika Fronczek ma swoje spotkania w piątki o 18:00

Co dwa tygodnie w piątki o 20:00 zapraszamy na spotkania ogólne dla ludzi na różnym etapie formacji. Odpowiedzialna za tę grupę jest Ola Wątor.

Wszystkie grupy spotykają się na wspólnej Eucharystii w czwartki o godz. 17:00
Nieważne czy masz dużo czasu, czy też jesteś bardzo zajęty; nie ważne, czy jesteś chłopcem czy dziewczyną; nieważne, czy miałeś już wcześniej kontakt z podobną wspólnotą – to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie!

MODLITWA O BEATYFIKACJĘ

SŁUGI BOŻEGO KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO

Boże, Ojcze Wszechmogący, dziękujemy Ci za Twojego kapłana Sługę Bożego Franciszka, którego w
niezwykły sposób obdarzyłeś łaską wiary konsekwentnej, tak iż swoje życie oddał niepodzielnie na Twoją służbę.
Dziękujemy Ci za to, że pozwoliłeś mu gorąco miłować Twój Kościół i zrozumieć, że najgłębszą zasadą
jego żywotności i płodności jest oblubieńcze oddanie siebie w miłości Twojemu Synowi, na wzór Niepokalanej, Matki Kościoła.
Dziękujemy Ci również za to, że przez tego kapłana wzbudziłeś na polskiej ziemi Ruch Światło-Życie, który
pragnie wychowywać swoich uczestników do posiadania siebie w dawaniu siebie i w ten sposób
przyczyniać się do wzrostu żywych wspólnot Kościoła.
Bądź uwielbiony, Boże, w Słudze Bożym księdzu Franciszku, w jego życiu i dziele, i racz wsławić swoje
Imię, udzielając mi przez jego wstawiennictwo łaski o którą najpokorniej proszę.
Przydatne linki: