Podziękowanie i pożegnanie

” Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” ( Koh 3,1)

Po 4 latach decyzją ks. abpa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo zostałem przeniesiony na nową parafię jako Wikariusz. Te 4 lata w parafii w Kłomnicach to cząstka siebie, którą każdy kapłan pozostawia po sobie. Mam nadzieję, że tak jak był to owocny duchowy i duszpasterską czas dla mnie, tak również dla Parafian. Zawsze w pamięci noszę Proboszczów i Parafian dla których i z którymi przyszło mi pracować.
Za wszelkie przejawy życzliwości i serca ofiarowanego dla mnie DZIĘKUJĘ, PROSZĘ o modlitwę na nowym odcinku pracy duszpasterskiej i PRZEPRASZAM za wszelkie ludzkie słabości i niedoskonałości mojej osoby i posługi duszpasterskiej.

Księdzu Proboszczowi i Wam Drodzy Parafianie niech Bóg wynagrodzi to co po ludzku niewypowiedziane i niedocenione.

Ks. Piotr Molenda – wikariusz

Możliwość komentowania Podziękowanie i pożegnanie została wyłączona