„Sam śpiewak jest pochwałą swojego śpiewu”
Św. Augustyn

Przy naszej parafii istnieje chór, który swoim śpiewem upiększa liturgię. Powstał on w marcu 2005 r. z inicjatywy ks. proboszcza Mirosława Turonia. Męsko-żeński chór parafialny śpiewa najczęściej w niedziele i święta, a także na pogrzebach, z racji odpustów i ważniejszych wydarzeń w życiu parafii.

Początki naszego śpiewania wcale nie były takie łatwe, ale wydaje się, że za każdym razem jest lepiej. My sami to czujemy, ale przede wszystkim słyszą to ludzie zgromadzenie w kościele i wyrażają swoje uznanie. Nie mała w tym zasługa pana Mariusza (organisty), który zachęca nas do śpiewania i prowadzi nas po pięciolinii.

Chociaż chór działa już ponad sześć lat, cały czas może przyłączyć się do nas każdy, kto chce, potrafi i lubi śpiewać. Szczególnie brakuje nam panów.

Czekamy na chętnych w każdy piątek po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.00