XI NIEDZIELA ZWYKŁA
13.06.2021 r.

Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godzinie 16.30. W dniu jutrzejszym na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy również na godzinę 16.30.

Jutro w naszej parafii na Mszy św. o godz.17.00 będzie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży z klas VIII. Z powodu pogrzebu nie będzie mógł przybyć do naszej wspólnoty Ks. Abp Metropolita Częstochowski Wacław Depo. Szafarzem sakramentu będzie Ks. Bp Antoni Długosz, wielki Przyjaciel dzieci i młodzieży, znany ostatnio z pięknych i pouczających katechez emitowanych przez telewizję Trwam. Z racji patronalnego święta, zwłaszcza dzisiaj otaczamy Ks. Biskupa Antoniego naszymi modlitwami. Młodzież, która ma przyjąć jutro sakrament bierzmowania prosimy by przybyła do świątyni jutro na godz 16.45.

Dzisiaj 13-ty dzień czerwca, tradycyjnie już będzie nabożeństwo fatimskie z procesją i różańcem. Zapraszamy dzisiaj na godzinę 19.00 do naszego parafialnego kościoła.

Najbliższa niedziela, to trzecia niedziela miesiąca. Zbierana taca będzie tacą gospodarczą na potrzeby naszej parafii. Za dar Waszych serc już dzisiaj składamy podziękowanie Bóg zapłać.

W najbliższą sobotę na godzinę 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VII.

Za tydzień 20. czerwca będzie odprawiona Msza św. polowa przy Krzyżu w intencji mieszkających w Zdrowej.

Strony: 1 2